2021 Cups

The draws, fixtures, results and scorecards for each of the cups can be found in the tabs below. The eligibility and dates are:


Airey Cup
May 16th
July 4th
Semi-Final Aug 1st
Final Aug 30th
Winner
Kingston Bagpuize 1
Oxenford 1
Winner 1
Winner 2
Horspath 3
Minster Lovell 1
Didcot 2
Brackley 1
Winner
Winner
Winner 3
Oxford & Bletchingdon Nondescripts 1
Oxford & Bletchingdon Nondescripts 1
Bye
Final 1
Final 2
Winner
Bye
Shipton-under-Wychwood 2
Shipton-under-Wychwood 2
Winner 6
Stokenchurch
Garsington & Cowley
Winner
Winner
Banbury 3
Bye
Banbury 3
Winner 8
Witney Mills 1
Witney Swifts 1

Telegraph Cup
May 16th
June 27th
Semi-Final Aug 1st
Final Aug 29th
Winner
Kidlington 1
Eynsham 1
Winner 1
Winner 2
Horley 2
East & West Hendred
Hook Norton
Wootton & Boars Hill 1
Winner
Winner
Winner 3
Winner 4
Watlington 1
Westbury 2
Final 1
Final 2
Winner
Middleton Cheney
Dinton 2
Winner 5
Winner 6
Buckingham Town 3
Combe 1
Winner
Winner
Stonesfield 1
Hanborough 1
Winner 7
Winner 8
Marsh Gibbon 1
Sandford St Martin 2

Steve Dixon Memorial Cup
May 16th
June 20th
Semi-Final July 25th
Final Aug 22nd
Winner
Brill 1
Bye
Brill 1
Winner 2
Steventon 1
Horspath 4
Oxenford 2
Wolvercote 2
Winner
Winner
Winner 3
Risinghurst 1
Bye
Risingurst 1
Final 1
Final 2
Winner
Bye
Oxford & Bletchingdon Nondescripts 2
Oxford & Bletchingdon Nondescripts 2
Thame Town 3
Thame Town 3
Bye
Winner
Winner
Witney Swifts 2
Oxford 3
Winner 7
Winner 8
Broughton North Newington 1
Garsington & Cowley 2

Osberton Radiators Cup
May 16th
June 13th
Semi-Final July 18th
Final Aug 15th
Winner
Freeland 1
Steventon 2
Winner 1
Risinghurst 2
Risingurst 1
Bye
East & West Hendred 2
Tiddington 3
Winner
Winner
Winner 3
Winner 4
Thame Town 4
Chesterton 1
Final 1
Final 2
Winner
Bye
Letcombe 1
Letcombe 1
Cropredy 3
Cropredy 3
Bye
Winner
Winner
Sunningwell 1
Eynsham 2
Winner 7
Bledlow Ridge 2
Bledlow Ridge 2
Bye

Keith Crump Memorial Cup
May 16th
June 6th
Semi-Final July 11th
Final Aug 8th
Winner
Bye
Chearsley 2
Chearsley 2
Winner 2
Great & Little Tew 2
Chinnor 1
Bye
Watlington 2
Winner
Winner
Watlington 2
Stonesfield 2
Stonesfield 2
Bye
Final 1
Final 2
Winner
Bye
Wootton & Boars Hill 2<
Wootton & Boars Hill 2
Ascott-under-Wychwood 1
Ascott-under-Wychwood 1
Bye
Winner
Winner
Bye
Harwell International 1
Harwell International 1
Charlbury 3
Charlbury 3
Bye